Under Armour UA5050-G-0VK-54 Ua5050 g 54 0vk optiek
Thumbnail
Under Armour Bril UA5050-G-0VK-54
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze bril.
Gebruik code "TENSET" voor een extra 10% korting
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
30 dagen probleemloos retourneren
Gratis UK Delivery
UA5050-G-0VK-54 Under Armour Ua5050 g 54 0vk optiek bestek
Bridge of Pad:Stootkussen
Eye Maat:54mm
Fit:Medium
Framekleur:Twee toon
Frame Materiaal:Metaal
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Square / rechthoek
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Duidelijk
size brug:17mm
Temple Lengte:145mm