Under Armour UA5017-G-N9P-50 Ua5017 g 50 n9p optiek
Thumbnail
Under Armour Bril UA5017-G-N9P-50
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze bril.
Gebruik code "TENSET" voor een extra 10% korting
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
30 dagen probleemloos retourneren
Gratis UK Delivery
UA5017-G-N9P-50 Under Armour Ua5017 g 50 n9p optiek bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:50mm
Fit:Klein
Framekleur:Schildpadschild
Frame Materiaal:Acetaat
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Rond / Ovaal
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Duidelijk
size brug:21mm
Temple Lengte:145mm