Under Armour UA5007-G-R81-55 Ua5007 g 55 r81 optiek
Thumbnail
Under Armour Bril UA5007-G-R81-55
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze bril.
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
UA5007-G-R81-55 Under Armour Ua5007 g 55 r81 optiek bestek
Bridge of Pad:Stootkussen
Eye Maat:55mm
Fit:Groot
Framekleur:Zilver
Frame Materiaal:Metaal
Frame type:Rimless
frame vorm:Square / rechthoek
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Duidelijk
size brug:18mm
Temple Lengte:140mm