  3. Jimmy Choo SAMMI-G-S-807-55
Jimmy Choo
Jimmy Choo SAMMI-G-S-807-55 Sammi 55 gs 807 sammi zonnebril
Thumbnail
Jimmy Choo Dames Zonnebril
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze zonnebril.
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
SAMMI-G-S-807-55 Jimmy Choo Sammi 55 gs 807 sammi zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:55mm
Fit:Groot
Framekleur:Zwart
Frame Materiaal:Plastic
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Kattenoog
Garantieperiode:2 Jaar Fabrikant
Geslacht:Dames
Lens kleur:Grijs
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:18mm
Temple Lengte:140mm