Burberry BE1386-1005-57 Be1386 57 1005 optiek
Thumbnail
Burberry Bril BE1386-1005-57
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze bril.
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
BE1386-1005-57 Burberry Be1386 57 1005 optiek bestek
Bridge of Pad:Stootkussen
Eye Maat:57mm
Fit:Groot
Framekleur:Zilver
Frame Materiaal:Metaal
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Aviator / Navigator
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Duidelijk
size brug:15mm
Temple Lengte:145mm