Burberry BE1386-1005-55 Be1386 55 1005 optiek
Thumbnail
Burberry Bril BE1386-1005-55
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze bril.
Gebruik code "TENSET" voor een extra 10% korting
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
30 dagen probleemloos retourneren
Gratis UK Delivery
BE1386-1005-55 Burberry Be1386 55 1005 optiek bestek
Bridge of Pad:Stootkussen
Eye Maat:55mm
Fit:Groot
Framekleur:Zilver
Frame Materiaal:Metaal
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Aviator / Navigator
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Duidelijk
size brug:15mm
Temple Lengte:140mm