Costa Del Mar 6S9104-910405-57 6s9104 57 910405 lido zonnebril
Thumbnail
Costa Del Mar Zonnebril
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze zonnebril.
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
6S9104-910405-57 Costa Del Mar 6s9104 57 910405 lido zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:57mm
Fit:Groot
Framekleur:Zwart
Frame Materiaal:Plastic
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Square / rechthoek
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Blauw
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:16mm
Temple Lengte:132mm