Costa Del Mar 6S9086-908602-61 6s9086 61 908602 Pargo zonnebril
Thumbnail
Costa Del Mar Zonnebril
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze zonnebril.
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
6S9086-908602-61 Costa Del Mar 6s9086 61 908602 Pargo zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:61mm
Fit:Groot
Framekleur:Zwart
frame vorm:Square / rechthoek
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Grijs
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:17mm
Temple Lengte:130mm