Costa Del Mar 6S9084-908405-55 6s9084 55 908405 Caleta zonnebril
Thumbnail
Costa Del Mar Dames Zonnebril
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze zonnebril.
Gebruik code "TENSET" voor een extra 10% korting
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
30 dagen probleemloos retourneren
Gratis UK Delivery
6S9084-908405-55 Costa Del Mar 6s9084 55 908405 Caleta zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:55mm
Fit:Groot
Framekleur:Blauw
frame vorm:Square / rechthoek
Geslacht:Dames
Lens kleur:Grijs
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:19mm
Temple Lengte:139mm