Costa Del Mar 6S9081-908106-57 6s9081 57 908106 palmas zonnebril
Thumbnail
Costa Del Mar Dames Zonnebril
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze zonnebril.
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
6S9081-908106-57 Costa Del Mar 6s9081 57 908106 palmas zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:57mm
Fit:Groot
Framekleur:Blauw
Frame Materiaal:Plastic
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Square / rechthoek
Geslacht:Dames
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Blauw
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:17mm
Temple Lengte:135mm