Costa Del Mar 6S9031-903107-56 6s9031 56 903107 Victoria zonnebril
Thumbnail
Costa Del Mar Dames Zonnebril
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze zonnebril.
Gebruik code "TENSET" voor een extra 10% korting
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
30 dagen probleemloos retourneren
Gratis UK Delivery
6S9031-903107-56 Costa Del Mar 6s9031 56 903107 Victoria zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:56mm
Fit:Groot
Framekleur:Grijs
Frame Materiaal:Plastic
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Rond / Ovaal
Geslacht:Dames
Lens kleur:Purper
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:19mm
Temple Lengte:135mm