Costa Del Mar 6S9027-902706-56 6s9027 56 902706 vela zonnebril
Gebruik code "TENSET" voor een extra 10% korting
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
vergelijkbare producten
6S9027-902706-56 Costa Del Mar 6s9027 56 902706 vela zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:56mm
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Groen
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:15mm
Temple Lengte:131mm