Costa Del Mar 6S9027-902705-56 6s9027 56 902705 vela zonnebril
Gebruik code "TENSET" voor een extra 10% korting
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Thursday 21 May 2026.
vergelijkbare producten
6S9027-902705-56 Costa Del Mar 6s9027 56 902705 vela zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:56mm
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Blauw
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:15mm
Temple Lengte:131mm