Costa Del Mar 6S9027-902703-56 6s9027 56 902703 vela zonnebril
Thumbnail
Costa Del Mar Zonnebril
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze zonnebril.
Gebruik code "TENSET" voor een extra 10% korting
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
30 dagen probleemloos retourneren
Gratis UK Delivery
vergelijkbare producten
6S9027-902703-56 Costa Del Mar 6s9027 56 902703 vela zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:56mm
Fit:Groot
Framekleur:Schildpadschild
Frame Materiaal:Plastic
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Square / rechthoek
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Bruin
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:15mm
Temple Lengte:131mm