Costa Del Mar 6S9004-900408-58 6s9004 58 900408 waterwoman 2 zonnebril
Thumbnail
Costa Del Mar Dames Zonnebril
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze zonnebril.
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
6S9004-900408-58 Costa Del Mar 6s9004 58 900408 waterwoman 2 zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:58mm
Fit:Groot
Framekleur:Bruin
Frame Materiaal:Acetaat
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Kattenoog
Geslacht:Dames
Lens kleur:Bruin
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:18mm
Temple Lengte:132mm