Costa Del Mar 6S6006-600609-61 6s6006 61 600609 helo zonnebril
Thumbnail
Costa Del Mar Dames Zonnebril
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze zonnebril.
Gebruik code "TENSET" voor een extra 10% korting
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
30 dagen probleemloos retourneren
Gratis UK Delivery
6S6006-600609-61 Costa Del Mar 6s6006 61 600609 helo zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:61mm
Fit:Groot
Framekleur:Goud
Frame Materiaal:Metaal
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Aviator / Navigator
Geslacht:Dames
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Groen
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:14mm
Temple Lengte:128mm