Costa Del Mar 6S4009-400903-62 6s4009 62 400903 flagler zonnebril
Thumbnail
Costa Del Mar Zonnebril
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze zonnebril.
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
6S4009-400903-62 Costa Del Mar 6s4009 62 400903 flagler zonnebril bestek
Bridge of Pad:Stootkussen
Eye Maat:62mm
Fit:Groot
Framekleur:Goud
Frame Materiaal:Metaal
Frame type:Semi Randloos
frame vorm:Square / rechthoek
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Blauw
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:14mm
Temple Lengte:130mm