Costa Del Mar 6S2004-200402-54 6s2004 54 200402 bimini zonnebril
Thumbnail
Costa Del Mar Dames Zonnebril
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze zonnebril.
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
6S2004-200402-54 Costa Del Mar 6s2004 54 200402 bimini zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:54mm
Fit:Medium
Framekleur:Schildpadschild
Frame Materiaal:Acetaat
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Kattenoog
Geslacht:Dames
Lens kleur:Groen
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:Spiegel
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:20mm
Temple Lengte:140mm