Costa Del Mar 06S9031-903102-56 06s9031 56 903102 Victoria-zonnebril
Thumbnail
Costa Del Mar Dames Zonnebril
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze zonnebril.
Gebruik code "TENSET" voor een extra 10% korting
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
30 dagen probleemloos retourneren
Gratis UK Delivery
vergelijkbare producten
 (6S9031-903106-56)
06S9031-903102-56 Costa Del Mar 06s9031 56 903102 Victoria-zonnebril bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:56mm
Fit:Groot
Framekleur:Grijs
Frame Materiaal:Acetaat
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Panthos (Theekop)
Geslacht:Dames
Lens kleur:Bruin
lenstechnologie:Gepolariseerde
lenstechnologie:Spiegel
lenstechnologie:UV bescherming
size brug:19mm
Temple Lengte:135mm