Under Armour UA5052-G-R80-54 Ua5052 g 54 r80 optiek
Thumbnail
Under Armour Bril UA5052-G-R80-54
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze bril.
Gebruik code "TENSET" voor een extra 10% korting
Gratis UK Delivery
UA5052-G-R80-54 Under Armour Ua5052 g 54 r80 optiek bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:54mm
Fit:Medium
Framekleur:Bronzen
Lens kleur:Duidelijk
size brug:16mm
Temple Lengte:140mm