Under Armour UA5052-G-0JI-54 Ua5052 g 54 0ji optiek
Thumbnail
Under Armour Bril UA5052-G-0JI-54
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze bril.
Gebruik code "TENSET" voor een extra 10% korting
Gratis UK Delivery
UA5052-G-0JI-54 Under Armour Ua5052 g 54 0ji optiek bestek
Bridge of Pad:Stootkussen
Eye Maat:54mm
Fit:Medium
Framekleur:Groen
Lens kleur:Duidelijk
size brug:16mm
Temple Lengte:140mm