Under Armour UA5030-B59-55 Ua5030 55 b59 optiek
Thumbnail
Under Armour Bril UA5030-B59-55
Nog niet gewaardeerd, eerst naar Bekijk deze bril.
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
UA5030-B59-55 Under Armour Ua5030 55 b59 optiek bestek
Bridge of Pad:Brug
Eye Maat:55mm
Fit:Groot
Framekleur:Groen
Frame Materiaal:Plastic
Frame type:Compleet Montuur
frame vorm:Square / rechthoek
Geslacht:Mannen
Lens kleur:Duidelijk
size brug:16mm
Temple Lengte:135mm